1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Starter Metin2

Discuție în 'Probleme & Întrebări' creată de EugenEuu, 3 Oct 2017.

1. EugenEuu

EugenEuu Membru nou Membru GCOM

3
    0
    1
    Salut GCommunity .
    Mi-a facut cineva o protectie la client foarte buna , pe starter.
    Pentru exploit si sa nu bage nimeni hack-uri sau alte fisiere .
    Protectia e buna si functioneaza , are o singura problema , unele antivirusuri , astea mari :
    AVG , AVAST , BITFENDER si altele sunt vreo 20-25 le vede ca si virus si sterge starter .
    Deci ideea e ca antivirusurile s-au actualizat si nu pot citi tot programul cu care a fost comprimata protectia pe starter .

Ce pot face ? Ajutor PLEASE !!!

2. C. Alecu

C. Alecu Administrator Membru personal Administrator Moderator

2.020
    5
    38
    Daca stie cine-va ajutati , e prieten bun cu mine, va rog eu.

EugenEuu apreciază asta.
  3. Daemon

Daemon Fondator Membru personal Fondator Administrator Membru club Membru V.I.P

885
    1
    18
    Nu poti face nimic, odata ce e criptat si comprimat, antivirusul nu poate sa vada ce e inauntru si o sa il detecteze ca virus.
    Solutia ar fi sa se incerce scriptarea cu alt program..

4. EugenEuu

3
    0
    1
    Cu Enigma Premium fac , sti alt program ?

5. EugenEuu

3
    0
    1
    Frate , ai skype ?

6. Daemon

Daemon Fondator Membru personal Fondator Administrator Membru club Membru V.I.P

885
    1
    18
    Enigma e bun, dar doar daca ascunzi coduri. Daca vrei sa bagi ceva in launcher gen fisiere .mix / .dll o sa iti apara ca e virus.
    Nu cred ca exista alt program mai bun si care sa nu fie detectat de antivirus.
    Sfatul meu e sa cauti alta protectie daca e asa cum am zis eu mai sus cu fisier .mix.

7. Kizzu

Kizzu Membru nou Membru GCOM

84
    0
    6
    Da-mi add pe skype : ownerstefan ! Sau lasa-mi privat link download client si sursa client !

Distribuie pagina asta