1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

IMPORTANT Recrutare Moderatori

Discuție în 'Anunțuri' creată de C. Alecu, 6 Apr 2017.

1. C. Alecu

C. Alecu Administrator Membru personal Administrator Moderator

2.020
    5
    38
    Având în vedere nevoia de moderatori care să ajute la păstrarea ordinii pe acest forum, am hotărât să redeschid din nou aplicațiile pentru acest grad! Pentru cei care doresc să facă parte din echipa de Moderatori ai forumului, sunt rugați să posteze aici după modelul de mai jos.

Înainte de a participa, asigurați-vă că îndepliniți următoarele cerințe:
    Atenţie ! Nerespectarea cerinţelor poate duce la refuzarea cererii pentru postul de Moderator!

Model de postare:

Cod:
    Nume:
    Vârsta:
    Adresa de e-mail/Skype:
    Experiență în domeniu ([i]ați mai moderat și alte forumuri?[/i]):
    Ați avut antecedente cu unul dintre adminii forumului? ([i]dacă da, specificați numele acestuia și motivul[/i]):
    De ce vreți să faceți parte din echipă?:
    Alte adăugări:
    Moderatorii aleși vor fi într-o perioadă de teste ce va dura 7 zile de la primirea gradului. În această perioadă trebuie să fie cât mai activi și să demonstreze că pot face față responsabilităților aduse de acest grad.

Succes tuturor!

2. GameruBandit

GameruBandit Membru nou Membru GCOM

417
    0
    0
    Nume:GameruBandit
    Vârsta:20
    Adresa de e-mail/Skype:gamerubandit
    Experiență în domeniu (ați mai moderat și alte forumuri?):am fost moderator pe diferite forumuri !
    Ați avut antecedente cu unul dintre adminii forumului? (dacă da, specificați numele acestuia și motivul):Nu!
    De ce vreți să faceți parte din echipă?:Vreau sa ajut forumu sa ajunga la capacitati inalte!
    Alte adăugări:As vrea sa adaug ca imi placea staful si forumu cum era inainte!

3. SteauaBoss

SteauaBoss Membru nou Membru GCOM

119
    0
    0
    Nume: [GA]Marin
    Vârsta: 19
    Adresa de e-mail/Skype: [email protected] / fortzast3aua
    Experiență în domeniu (ați mai moderat și alte forumuri?):Da, am si forum.
    Ați avut antecedente cu unul dintre adminii forumului? (dacă da, specificați numele acestuia și motivul): Nu
    De ce vreți să faceți parte din echipă?: Sa ajut acest forum.
    Alte adăugări: -

4. Trudix

Trudix Membru nou Mister Membru club Membru GCOM

1.495
    0
    0
    Nume: Cristi
    Vârsta: 20
    Adresa de e-mail/Skype: [email protected] / cristiann_sk
    Experiență în domeniu (ați mai moderat și alte forumuri?): se poate vedea in reputatia mea
    Ați avut antecedente cu unul dintre adminii forumului? (dacă da, specificați numele acestuia și motivul): nu
    De ce vreți să faceți parte din echipă?: pentru a pastra disciplina pe forum

[ Post made via Samsung Galaxy S4 ] [​IMG]

5. C. Alecu

2.020
    5
    38
    - Avansat Moderator

6. C. Alecu

2.020
    5
    38
    - Avansat Moderator

7. 1234zxcv

1234zxcv Membru nou Membru GCOM

29
    0
    0
    Nume:Bogdan Laurentiu!
    Vârsta:16
    Adresa de e-mail/Skype:Skype -TeamWiwer
    Experiență în domeniu (ați mai moderat și alte forumuri?): Da am mai moderat , Nu dau nume.
    Ați avut antecedente cu unul dintre adminii forumului? (dacă da, specificați numele acestuia și motivul): Nu , nu am avut!
    De ce vreți să faceți parte din echipă?:pentru ca imi place sa moderez si pentru ca ma pricep sa fac asta !
    Alte adăugări:Nimic , Multumesc!

8. DeYn

DeYn Membru nou Membru GCOM

310
    0
    0
    Nume: Neagu Dan
    Vârsta: 22
    Adresa de e-mail/Skype: [email protected] . Skype : [email protected]
    Experiență în domeniu (ați mai moderat și alte forumuri?): Da , am mai moderator , 2-3 ani experienta !
    Ați avut antecedente cu unul dintre adminii forumului? (dacă da, specificați numele acestuia și motivul): Nu mai stiu exact.
    De ce vreți să faceți parte din echipă?: Am mai facut parte din aceasta echipa , m-am simtit foarte bine alaturi de voi ! Dar munca care o aveam nu aveam timp de forum .
    Alte adăugări: Sper sa va uitati si la vechimea mea !

9. anonymous66

anonymous66 Membru nou Membru GCOM

602
    0
    0
    Nume: Robert
    Vârsta: 18
    Adresa de e-mail/Skype: [email protected] / codex_localhost
    Experiență în domeniu (ați mai moderat și alte forumuri?): Nu
    Ați avut antecedente cu unul dintre adminii forumului? (dacă da, specificați numele acestuia și motivul):Nu!
    De ce vreți să faceți parte din echipă?: Pai sunt destul de 'activ' pe forum si am spus de ce nu chiar daca experenta mea nu este deloc placuta pot invata foarte usor pentru a ajuta cat mai mult comunitatea , am timpu necesar de a intrat zilnic pe forum si a ajuta cu ce pot .

10. LuciMld

LuciMld Membru nou Membru GCOM

79
    0
    0
    Nume: Grigoras Lucian
    Vârsta: Aproape 20.
    Adresa de e-mail/Skype: skype: yolucy40gl
    Experiență în domeniu (ați mai moderat și alte forumuri?): Da am mai moderat intrecut pe cateva forumuri.
    Ați avut antecedente cu unul dintre adminii forumului? (dacă da, specificați numele acestuia și motivul): Pe forumul acesta nu.
    De ce vreți să faceți parte din echipă?: As dori sa ridicam comunitatea la un alt nivel.
    Alte adăugări: Imi place sa ajut persoanele cu bun simt si care apreciaza ajutorul acordat.
    Urasc Hateri.

11. Joseph-x

Joseph-x Membru nou Membru GCOM

133
    0
    0
    Nume: Catalin.
    Vârsta: 19
    Adresa de e-mail/Skype: [email protected]
    Experiență în domeniu (ați mai moderat și alte forumuri?): Da, am mai moderator destule forumuri.
    Ați avut antecedente cu unul dintre adminii forumului? (dacă da, specificați numele acestuia și motivul): Pe acest forum nu.
    De ce vreți să faceți parte din echipă?: As dori sa putem ridica aceasta comunitate mai sus, sa fie una dintre cele mai populate comunitati!
    Alte adăugări: Atat.

12. Ivanovik

Ivanovik Membru nou Membru GCOM

82
    0
    0
    Nume: Ivan Sebastian
    Adresa de e-mail/Skype: dranzell11
    Experiență în domeniu (ați mai moderat și alte forumuri?): Da, am avut o grămadă de funcții pe diferite forum-uri și de fiecare dată mi-am făcut treaba corespunzător.
    Ați avut antecedente cu unul dintre adminii forumului? (dacă da, specificați numele acestuia și motivul): Nu, n-am avut niciodată.
    De ce vreți să faceți parte din echipă?: Doresc să fac parte din echipă pentru a ajuta la dezvoltarea comunității, să ajut membrii care au nevoie de ajutor și orice este nevoie.
    Alte adăugări: Nu am nimic de adăugat, doar că sunt o persoană calmă și liniștită.

13. M. Opro

M. Opro Membru nou Membru GCOM

99
    0
    0
    Nume: Opro Mihai.
    Vârsta: 22 de ani.
    Adresa de e-mail/Skype: cora.mihai2
    Experiență în domeniu (ați mai moderat și alte forumuri?): Da, am mai moderat destule forumuri, cat am fost moderator si pe acest forum, dar din motive personale am renuntat, si acum m-am hotarat sa revin.
    Ați avut antecedente cu unul dintre adminii forumului? (dacă da, specificați numele acestuia și motivul): Nu, nu am avut.
    De ce vreți să faceți parte din echipă?: Doresc sa fac parte din echipa deoarece consider ca pot ajuta echipa, pot face curat mereu.
    Alte adăugări: Atat, sper sa primesc o sansa

14. K0niakU

K0niakU Membru nou Membru GCOM

159
    0
    0
    Nume: Ovidiu
    Vârsta: 23
    Adresa de e-mail/Skype: [email protected]
    Experiență în domeniu (ați mai moderat și alte forumuri?): se poate vedea in reputatia mea
    Ați avut antecedente cu unul dintre adminii forumului? (dacă da, specificați numele acestuia și motivul): nu
    De ce vreți să faceți parte din echipă?: pentru a pastra disciplina pe forum,si a ajuta pe cei care fac parte din acest forum.

[ Post made via Android ] [​IMG]

15. xWeeKeenD ;x

xWeeKeenD ;x Membru nou Detinator server Membru GCOM

563
    0
    16
    Nume: Marius
    Adresa de e-mail/Skype: [email protected] / subzeroobaws
    Experiență în domeniu (ați mai moderat și alte forumuri?): Da.
    Ați avut antecedente cu unul dintre adminii forumului? (dacă da, specificați numele acestuia și motivul): Nu
    De ce vreți să faceți parte din echipă?: Deoarece este un forum pe placul meu , are o tema frumoasa si e bine organizat

Distribuie pagina asta